В Запоріжжі від грипу померло вже троє людей

5 лютого у лікарні померла жінка

В Запоріжжі від грипу померло вже троє людей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Грип продовжує забирати життя українців – в Запоріжжі зафіксовано вже третій в регіоні з початку січня випадок смерті від ускладнень після грипу.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Укрінформ, про це повідомила лікар-епідеміолог ГУ “Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ” Любов Акчуріна.

Loading...

“У жінки, мешканки Запоріжжя, при обстеженні медики діагностували грип типу А. Жінка мала також велику кількість хронічних захворювань. У лікарню вона потрапила вже у важкому стані”, – розповіла вона.

Лікар-епідеміолог додала, що хвора звернулася до медиків 26 січня, грип діагностували – 28 січня, а померла вона 5 лютого.

У лабораторному центрі відзначили, що в області триває вакцинація проти грипу. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 21154 людини, за останній тиждень щеплено 16 осіб.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі від пневмонії помер чоловік. Чи було це ускладнення грипу, медики дізнаються після результатів лабораторних досліджень. За життя пацієнта боролися в реанімації обласної лікарні Мечникова, але пацієнта доставили з району, коли його стан вже був вкрай важким.

А тим часом з 27 січня по 2 лютого на грип в Україні захворіли понад 200 тисяч осіб, четверо померли. У зв’язку з масовим поширенням грипу в низці регіонів країни, де фіксуються захворювання серед дітей, був оголошений карантин.

Джерело: Народна Правда