День народження Леніна в Росії можуть зробити вихідним

22 квітня можуть виділити під голосування за путінські зміни до Конституції

День народження Леніна в Росії можуть зробити вихідним
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Кремль планує провести голосування по поправках до Конституції в день 150-річчя з дня народження Володимира Леніна.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, попередню дату з посиланням на власні джерела озвучують журналісти РБК.

Loading...

“У Кремлі планують провести голосування щодо поправок до Конституції в будній день. Основна дата, яка розглядається, — середа, 22 квітня. Передбачається, що цей день буде оголошено вихідним, сказали два близьких до Кремля співрозмовника. 22 квітня 150 років тому народився Володимир Ульянов (Ленін). Також у цей день відзначається Міжнародний день Матері-Землі, заснований в 2009 році на 63-й сесії Генасамблеї ООН”, – йдеться в матеріалі російського видання.

Одночасно з цим прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що рішення про дату голосування ще не прийнято. Варіант 22 квітня обговорюється робочою групою серед інших варіантів.

В адміністрації президента вважають, що у звичайний вихідний день у людей можуть бути свої плани, від яких вони не відмовляться заради голосування, а якщо виділити під голосування будній день, оголосивши його неробочим, то на дільниці може прийти більше людей.

Як повідомлялося раніше, президент РФ Володимир Путін стверджує, що запропоновані ним зміни до Конституції потрібні для вибудовування єдиної системи влади, а не для продовження повноважень президента.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...