ФСБ Росії затримала військового Нацгвардії

Відносно військовослужбовця Нацгвардії України ФСБ порушила кримінальну справу

ФСБ Росії затримала військового Нацгвардії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Військовослужбовця Нацгвардії, який не повернувся в частину після відпустки у зазначені терміни, затримали в Росії. Стосовно нього тут порушено кримінальну справу про незаконне перетинання кордону РФ.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на”Укрінформ“, начальник прес-служби Східного територіального управління Нацгвардії України Дмитро Зразків заявив, що контрактник з 15 січня по 29 січня перебував у щорічній відпустці без виїзду за кордон.

“Він повинен був повернутися до військової частини 30 січня 2020 року, але не прибув з відпустки, про що було повідомлено військового прокурора Харківського гарнізону та призначено службове розслідування “, – сказав він.

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії 22 січня затримала військовослужбовця Національної гвардії України, і порушила проти нього кримінальну справу про незаконне перетинання державного кордону.

3 лютого від Державної прикордонної служби України Східного регіонального управління у військову частину надійшла інформація, про те, що 22 січня від прикордонної служби ФСБ РФ отримано факсимільним зв’язком повідомлення про затримання за порушення режиму державної кордону РФ 23-річного громадянина України без документів, що засвідчують його особистість.

В даний час розслідування обставин перетинання державного кордону військовослужбовцем проводить військовий прокурор Харківського гарнізону та Державне бюро розслідувань.

Раніше повідомлялося:

У київському госпіталі загадково помер солдат строкової служби, який 13 жовтня був доставлений з танкового навчального центру «Десна».

Під Маріуполем бойовики обстріляли пропускний пункт “Гнутово” протитанковими керованими ракетами.

Джерело: Народна Правда