Названі продукти, які краще не їсти на борту літака

Якщо ваш рейс триває менше 3 годин, поїжте перед посадкою, і відмовтеся від бортової їжі

Названі продукти, які краще не їсти на борту літака
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

На борту літака краще утриматися від вживання продуктів, які можуть заважати іншим пасажирам.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з посиланням на The Sun пише Обозреватель.

Видання наводить слова стюардеси, члена Асоціації бортпровідників Шані Перальта. Вона рекомендує не брати продукти, що виділяють сильний запах: риба, яйця, часник. Запах від такої їжі поширюється по всьому салону літака і заважає іншим пасажирам.

Крім цього, слід уникати їжі, яка може забруднити сусідів або салон лайнера: наприклад, печиво, чіпси, супи. Замість того, щоб самостійно відкривати напої, краще дочекатися допомоги бортпровідників.

Відзначимо, дієтологи також не забороняють під час подорожі відмовитися від їжі – інтервальне  голодування вважається корисним для зниження рівня цукру в крові і підвищення рівня гормону росту, який допомагає в детоксикації.

Названі продукти, які краще не їсти на борту літака

Весна все ближче, а тому багато хто починає замислюватися про схуднення. Дієтологи розповіли про дуже ефективну дієту, яка допоможе швидко скинути зайві кілограми.

слі через тиждень вам потрібно бути чарівною в улюбленій сукні, раптом став тісним, рішення є! Ми наводимо відмінні рекомендації, які допоможуть прийти у форму в рекордні терміни — вам допоможе нескладна дієта і фізичні вправи.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...