ОБСЄ забила на сполох через дивну поведінку РФ на Донбасі

Цивільні транспортні засоби вільно проїжджають через блокпост, а спостерігачам обмежують пересування

ОБСЄ забила на сполох через дивну поведінку РФ на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Правда про ООС

Минулого тижня представники СММ ОБСЄ зафіксували 21 випадок обмеження свободи пересування патрулів на Донбасі. Заважали спостерігачам бойовики збройних формувань Російської Федерації.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Loading...

Третина відмов і затримок у доступі до непідконтрольним уряду України територіям було зафіксовано на блокпосту біля населеного пункту Верхнешироковское (колишній Жовтень) на півдні Донецької області.

“В щоденному звіті СММ ОБСЄ від 10 лютого 2020 оприлюднена інформація ще про трьох випадках відмови патрулю Місії в проїзді на непідконтрольну уряду територію України через блокпост. За спостереженнями представників СММ, інші цивільні транспортні засоби вільно проїжджали через блокпост в обох напрямках”, – йдеться в повідомленні спостерігачів.

Крім того, 8 лютого БПЛА СММ середнього радіусу дії піддавався впливу перешкод сигналу (ймовірно сигнал глушили) під час польоту над районами поблизу Верхнешироковского.

Спостерігачі впевнені, що все це вказує на те, що Росія намагається приховати заборонену діяльність збройних формувань, а саме: зосередження, пересування або підготовку військ.

Нагадаємо, раніше міністр повідомив міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський повідомив, запуск державного телеканалу для жителів непідконтрольних уряду територій Донбасу на базі каналу UA|TV переноситься на 1 березня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...