Порошенко знову проігнорував допит у ДБР

11 лютого повинен був відбутися допит експрезидента у справі про судову реформу

Порошенко знову проігнорував допит у ДБР
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній президент України Петро Порошенко, який 11 лютого повинен був з’явитися на допит до слідчого у справі про судову реформу, знову не прийшов в ДБР.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють “Українські новини”  з посиланням на джерело у відомстві.

“Він не прийшов”, – сказав співрозмовник.

Про причини неявки представник відомства не повідомив.

Додамо, що адвокат Порошенко Ігор Головань повідомив журналістам, що управління, яке викликало екс-президента на допит, реорганізовано указом президента Володимира Зеленського.

Як відомо, 24 січня 2020 року колишнього президента Петро Порошенко знову викликали на допит в Державне бюро розслідувань. Допит в якості свідка також проходив по справі про можливу держзраді під час підписання Мінських угод.

Нагадаємо, що 24 січня біля будівлі Державного бюро розслідувань, де проходив допит п’ятого президента Петра Порошенка у справі про держзраду, сталася бійка, частина народних депутатів намагалася увійти у приміщення ДБР, проте їх не пустили, адже такі спроби є втручанням у роботу Бюро.

Раніше повідомлялося, що 21 січня п’ятий президент України Петро Порошенко не з’явився на допит до Державного бюро розслідувань, ДБР повідомило, що готується до примусового приводу політика на допит.

Нагадаємо також,  Петра Порошенка викликали на допит у ДБР у справі про можливу державну зраду під час підписання Мінських угод.

Джерело: Народна Правда