Японія евакуює частину пасажирів лайнера Diamond Princess: кому пощастило

Diamond Princess відправився з японського міста Йокогама у двотижневий круїз по маршруту Кагосіма — Гонконг — Окінава 20 січня, він повинен був завершитися 4 лютого

Японія евакуює частину пасажирів лайнера Diamond Princess: кому пощастило
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Влада Японії може дозволити евакуацію людей похилого віку, а також людей з хронічними захворюваннями з лайнера Diamond Princess, який стоїть на карантині в порту Йокогами через спалах коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Japan Times.

Видання зазначає, що 80% пасажирів круїзного лайнера старше 60 років. Зокрема, на лайнері перебувають 215 пасажирів у віці від 80 років, а 11 з них старше 90 років.

Нагадаємо, лайнер Diamond Princess відправився з японського міста Йокогама у двотижневий круїз по маршруту Кагосіма — Гонконг — Окінава 20 січня. Він повинен був завершитися 4 лютого. Але потім з’ясувалося, що один з пасажирів, який зійшов на берег в Гонконзі, був заражений коронавірусом. Після цього судно поставили на карантин в порту Йокогами.

10 лютого стало відомо, що коронавірус виявили у другого українця на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині у порту Йокогама в Японії.

Станом на 11 лютого, число загиблих від коронавірусу, який викликає пневмонію, становить 1018 осіб. 974 пацієнта померли в провінції Хубей. Всього у світі підтверджено вже 43 109 випадків захворювання. По одному смертельного випадку зафіксовано в Гонконзі і на Філіппінах. Одужали 4 065 осіб.

Джерело: Народна Правда