Зеленський допустив загострення конфлікту з Коломойським після обшуків в “1+1”

Глава держави заявив про необхідність знайти винних у прослушці прем'єра Гончарука

Зеленський допустив загострення конфлікту з Коломойським після обшуків в “1+1″
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський заявив, що допускає конфлікт з власником телеканалу “1+1” бізнесменом Ігорем Коломойським після обшуків в студії програми “Гроші”, які СБУ провела 5 лютого у справі про прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Зеленський розповів в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна“.

За словами Зеленського, він готовий до загострення відносин з олігархом, хоча зізнається, що прихильний до телеканалу “1+1”.

“У мене стільки конфліктів з усіма, що, знаєте, – плюс один, один плюс один… Я люблю, до речі, цей канал, тому що там наш продукт, тому що довгі відносини. Це не стосується ситуації, яка є у СБУ з працівниками Саші Дубінського. Я вважаю, що треба розділяти. Ну, буде конфлікт, що я можу зробити”, – пояснив свою думку глава держави.

 Говорячи про розслідування справи про прослуховування голови уряду, Зеленський зазначив, що “головне питання – хто замовив, друге – хто це зробив, третє – хто викладав цю інформацію. Треба розв’язати цей вузол”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прокоментував скандал з прослуховуванням в Кабінеті міністрів, після якого прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав заяву про відставку. Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

Як відомо,  після скандалу з прослуховуванням Олексій Гончарук заявив, що особисто подав президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку. Однак 23 січня в Швейцарії Гончарук підкреслив, уряд нікуди не йде і продовжує працювати. 

Раніше заступник голови Українського інституту аналізу та менеджменту політики Владислав Дзивидзинский повідомив, кому може бути вигідна відставка Гончарука.

Джерело: Народна Правда