Зеленський пообіцяв українцям зарплати, як у Польщі

Глава держави сподівається, що для досягнення рівня польських зарплат Україна зробить ривок за 4,5 року

Зеленський пообіцяв українцям зарплати, як у Польщі
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Фото/Відео

Президент Володимир Зеленський, який у вівторок, 11 лютого, провів важливі перестановки у своєму Офісі, звільнивши Андрія Богдана і призначивши на його місце Андрія Єрмака, сподівається, що протягом 4 років рівень середньої зарплати в Україні наблизиться до рівня зарплат в Польщі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА,  на офіційному YouTube-каналі Офісу президента України опублікували відповідний ролик з інтерв’ю президента.

Loading...

У  відео “Один робочий день Президента України” глава держави висловив впевненість, що за 4 роки доходи українців значно зростуть.

“Я дуже хочу, щоб у нас середня заробітна плата була, як у Польщі. Я впевнений… ну, я хочу вірити, що ми за ці 4 з половиною роки, може ми здійснимо цю мрію”, – зазначив Зеленський.

За словами президента,  орієнтується саме на Польщу тому, що там, за його словами, вже декілька мільйонів українців, а повернутися вони захочуть лише тоді, коли в Україні будуть такі самі зарплати.

“Хоча б трішечки менше ніж в Польщі, вже нормально, хоча б 70%  від польської заробітної плати. Я думаю, що переможе все ж таки, що ти хочеш бути вдома”, – резюмував президент.

Про що ще розповів президент у відео “Один робочий день Президента України”:

Джерело: Народна Правда
загрузка...