У Мінську не змогли домовитися про розведення сил на Донбасі

Бойовики "ДНР" запропонували продовжити роботу дистанційно між засіданнями в Мінську

У Мінську не змогли домовитися про розведення сил на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В середу, 12 лютого, в Мінську, де проходив черговий раунд перемовин ТКГ,  не вдалося узгодити жодної нової ділянки для розведення сил на Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили інформаційні ресурси бойовиків “ДНР”.

Там відзначили, що для інтенсифікації процесу узгодження нових ділянок розведення сил і засобів запропонували продовжити роботу в дистанційному режимі.

“… З нашого боку додаються всі можливі зусилля для прискорення процесу узгодження: ми запропонували продовжити роботу дистанційно між засіданнями в Мінську”, – зазначили в так званому “МЗС”  “ДНР”.

За даними окупаційної “влади” Донецька, процес узгодження ускладнився тим, що “напередодні засідання представники Києва внесли корективи в раніше зазначені координати ділянок”.

Нагадаємо, Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) в черговий раз закликала Росію припинити агресію проти України, а також на офіційному рівні визнала РФ стороною Мінських домовленостей.

Додамо, що колишній спеціальний представник ОБСЄ в Тристоронній контактної групи з питань врегулювання конфлікту на Донбасі у період 2015 — 2019 років Мартін Сайдик заявив, що в Мінських угодах немає пункту про надання автономії Донбасу.

До слова, 11 лютого президент України Володимир Зеленський уповноважив Геннадія Кузнєцова представляти Україну в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, звільнивши від виконання цих обов’язків Валерію Лутковську.

Джерело: Народна Правда