У Twitter стався масштабний збій: зачепило навіть Україну

Проблеми могли відчути кияни

У Twitter стався масштабний збій: зачепило навіть Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Рано вранці в середу, 12 лютого, стався масштабний збій в роботі Twitter, який охопив весь світ, зокрема й столицю України.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчать дані, опубліковані на сайті Downdetector.

Збій в роботі соціальної мережі в основному відчули користувачі з США, Японії і Великобританії. В Україні проблеми у роботі сервісу могли відчути тільки користувачі Києва.

У Twitter стався масштабний збій: зачепило навіть Україну

При цьому уточнюється, що в основному проблеми виникали при користуванні сайтом (76%). І тільки 23% поскаржилися на збій відзначили труднощі в роботі з додатком. При цьому пік, коли спостерігалася велика частина проблем, припав на 4:00 – 05:00.

Раніше повідомлялося, що висловлювання президента США Дональда Трампа у Twitter, які часто підпадали під порушення політики сервісу, змусили адміністрацію соціальної мережі розробити спеціальні повідомлення для твітів політиків, текст яких порушує правила соцмережі, але має суспільну значимість.

Нагадаємо, раніше сервіс мікроблогів Twitter заблокував два аккаунта, пов’язаних з 12 громадянами Російської Федерації, яких підозрюють у втручання у вибори в США в 2016 році.

Джерело: Народна Правда