В Іспанії дозволили вираховувати гроші з зарплати працівників за перекури

Закон, який запровадив моніторинг робочого часу, обернувся неприємними сюрпризами для курців

В Іспанії дозволили вираховувати  гроші з зарплати працівників за перекури
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Суд Іспанії дозволив вираховувати гроші з зарплати за перекури – компанія, на яку подали до суду за стягнення грошей з співробітників виграла справу у Високому суді Іспанії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  повідомляє  ВВС.

Loading...

Енергетична компанія Galp  почала віднімати час, проведений за межами приміщень, з робочих днів співробітників у відповідності до іспанського законодавства. Саме вони  вимагають від компаній реєструвати входи і виходи співробітників з робочого місця.

Відповідно до законодавства моніторинг робочого часу співробітників повинен був запобігти експлуатації працівників і підвищити гнучкість в робочий час за контрактом, а також мав на меті  вирішення проблеми неоплачуваної понаднормової роботи в Іспанії – в 2019 році майже три мільйони понаднормових годин не оплачувалися.

Але ця вимога отримала несподівані результати  для майже  10 мільйонів курців в Іспанії.

Реєструючи, коли співробітники йдуть і входять в офіс, компанії змогли підрахувати, скільки часу співробітники проводять на робочому місці.

Високий суд Іспанії спирався на попередню постанову про те, що працівники не мають права на оплачувану сигарету, каву або перерву на сніданок.

Нагадаємо, вчені, які досліджували дію нікотину на організм людини,  дійшли несподіваного висновку,  що здоров’ю людини найбільше завдає шкоди не нікотин, а тютюнові смоли і дим, що містять безліч канцерогенних речовин. Цей факт, а також інші заходи в боротьбі з палінням викликав революцію в тютюновій індустрії – на ринок почали виходити  інноваційні продукти, що дало реальні результати, аби  побороти паління.

Джерело: Народна Правда