Вбивство сина Соболєва: депутат заявив про підготовку нового замаху

1 грудня 2019 року обстріляли автомобіль депутата Київської обласної ради Соболєва, в результаті замаху від поранення в голову загинув його 3-річний син

Вбивство сина Соболєва: депутат заявив про підготовку нового замаху
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв, на очах якого 1 грудня 2019 року вбили сина, стверджує, що на нього готують новий замах.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву він опублікував у Facebook.

“Два з половиною місяці тому, серед білого дня, в центрі Києва був убитий мій син Сашко. Снайпер, що цілився в мене, кулею 7.62 зніс половину голови трирічному хлопчику … За останні два тижні відбулося багато подій. У мене з’явилася 100% інформація про те, що готується  новий замах. Ця ж інформація є і в поліції. Але тим не менш, з п’ятниці до понеділка, всупереч дорученням головного слідчого управління України про забезпечення заходів безпеки, поліція міста Києва знімає з нас охорону”, – каже Соболєв.

Депутат також звернувся до президента України Володимира Зеленського як до батька з проханням допомогти йому уникнути нових смертей:

“Приділіть, будь ласка, в своєму графіку 5 хвилин для мене. Я готовий надати всю інформацію, за допомогою якої можна не тільки притягнути до відповідальності винних у смерті мого сина, а й запобігти багато нових смертей”.

Два с половиной месяца назад, среди белого дня, в центре Киева был убит мой сын Саша…Снайпер, целившийся в меня, пулей 7.62 снёс пол головы трёхлетнему мальчику…С того момента у меня одна цель- сделать всё, чтобы те, на чьих руках кровь Саши, понесли заслуженное наказание…Именно поэтому я принял решение записать это видео. За последние две недели произошло много событий. У меня появилась 100% информация о новом готовящемся на меня и мою семью покушении.Эта же информация есть и у полиции… Но тем не менее, с пятницы и до понедельника, вопреки поручению главного следственного управления Украины об обеспечении мер безопасности, полиция города Киева снимает с нас охрану. У меня вопрос- это случайность?…Напомню, за предыдущие два месяца, пока уголовное дело по расследованию убийства моего сына было в этом подразделении, следствие не продвинулось ни на шаг…Я хочу обратиться к господину Президенту. Владимир Зеленский, у меня огромная просьба к Вам не как к Президенту, а как к отцу. Уделите, пожалуйста, в своем графике 5 минут для меня. Я готов предоставить всю информацию, при помощи которой можно не только привлечь к ответственности виновных в смерти моего сына, а и предотвратить много новых смертей…

Gepostet von Вячеслав Соболев am Dienstag, 11. Februar 2020

Напередодні дружина бізнесмена В’ячеслава Соболєва Інна розповіла, кого вони з чоловіком підозрюють у замовленні. Один з цих людей — екс-співробітник СБУ, який служив у «Азові» Михайло Іванюк. Вона також назвала двох людей, яких вони з чоловіком не підозрюють – Олександр Грановський та Євген Бурун.

Джерело: Народна Правда
загрузка...