Голова Нацбанку Смолій отримав три зарплати за місяць

Крім того він отримував інші доходи

Голова Нацбанку Смолій отримав три зарплати за місяць
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Глава Національного банку України Яків Смолій в січні три рази декларував отримання зарплати на загальну суму 597,870 тисяч гривень та інші доходи.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Українські новини, про це свідчать дані його декларації.

Так, 31 січня Смолій задекларував отримання 217,285 тисяч гривень зарплати, а також 255,423 тисяч гривень в якості доходів від надання в оренду майна (орендар – ТОВ “Медичний центр Святої Параскеви”).

28 січня Смолій задекларував отримання 180,585 тисяч гривень зарплати, а також 105,942 тисяч гривень від здачі в оренду майна (орендар – ТОВ “Принтек Україна Ел. Ел. Сі.).

15 січня глава НБУ вніс у декларацію 200 тисяч гривень зарплати.

І, нарешті, 3 лютого Смолій отримав відсотки в 370 тисяч гривень за вкладом в Укрексімбанку.

А тим часом було названо зарплати всіх українських міністрів за січень. Найбільше серед міністрів в січні заробив Вадим Пристайко, а серед заступників міністрів – його заступник Сергій Кислиця. Найменше отримує міністр Кабміну Дмитро Дубілет – 12721 грн.

Також повідомлялося, що прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заробила у січні 52,5 тисячі гривень заробітної плати. Це – майже удвічі більше, ніж Зеленський. Який у січні заробив 28 тисяч гривень.

Джерело: Народна Правда