Катастрофа MH17: Нідерланди приготували Москві неприємний “сюрприз”

Перше судове слухання у справі Нідерландів проти трьох російських підозрюваних і одного громадянина України призначено на 9 березня

Катастрофа MH17: Нідерланди приготували Москві неприємний “сюрприз”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Триває розслідування катастрофи MH17 над територією окупованої частини Донбасу у 2014 році, в жовтні минулого року Росія звернулася до Нідерландів із запитом про можливість судити трьох своїх громадян (причетних до збиття літака) на своїй території.

Однак, за словами міністра юстиції Нідерландів Фердинанд Грапперхаус влада країни відхилила цей запит Москви, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Reuters.

Loading...

“Міністр юстиції відповів, що передача звинувачення щодо трьох російських підозрюваних не є варіантом для голландської влади і розглядатися не буде”, – йдеться в листі, направленому парламенту Нідерландів від міністерства юстиції.

Зазначимо, перше судове слухання у справі Нідерландів проти трьох російських підозрюваних і одного громадянина України призначено на 9 березня. Якщо справа дійде до суду, четверо його фігурантів можуть бути заочно засуджені відповідно до законодавства Нідерландів.

При цьому РФ не видає своїх громадян, тому жоден з підозрюваних не постане перед судом Нідерландів. Однак голландська юридична фірма заявила, що один з російських підозрюваних у справі все-таки попросив, щоб його інтереси були представлені в судовому процесі.

Нагадаємо, національна прокуратура Нідерландів ухвалила рішення висунути звинувачення фігурантам справи про катастрофу пасажирського літака Boeing рейсу MH-17 над територією окупованої частини Донбасу. У справі проходить відомий бойовик Ігор Гиркин (Стрільців), Сергій Дубінський (Похмурий) і Леонід Харченко (Кріт).

Нагадаємо також, Росія заявила, що готова надати Нідерландам наявні в неї дані про незакриття повітряного простору над Донбасом в день аварії MH17.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...