Коронавірус продовжує атакувати пасажирів Diamond Princess: скільки осіб вже хворі

Всього на борту близько 3600 пасажирів

Коронавірус продовжує атакувати пасажирів Diamond Princess: скільки осіб вже хворі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Кількість заражених коронавірусом на лайнері Diamond Princess в Японії зросла до 218 осіб.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Japan Times з посиланням на дані японського міністерства охорони здоров’я. Інфекція виявлена у 43 пасажирів і одного члена екіпажу.

Зазначимо, лайнер Diamond Princess закрили на карантин тиждень тому, коли хворих було тільки 10. Напередодні ЗМІ повідомили, що влада Японії може дозволити евакуацію людей похилого віку, а також людей з хронічними захворюваннями. Відомо, що 80% пасажирів круїзного лайнера старше 60 років. Зокрема, на лайнері перебувають 215 пасажирів у віці від 80 років, а 11 з них старше 90 років.

Всього на борту близько 3600 пасажирів. Лайнер Diamond Princess, нагадаємо, вирушив з японського міста Йокогама у двотижневий круїз по маршруту Кагосіма — Гонконг — Окінава 20 січня. Він повинен був завершитися 4 лютого. Але потім з’ясувалося, що один з пасажирів, який зійшов на берег в Гонконзі, був заражений коронавірусом. Після цього судно поставили на карантин в порту Йокогами.

Як повідомлялося раніше, після того, як влада Китаю змінила методику діагностування коронавірусу, число загиблих від коронавірусу COVID-19 зросло на кілька сотень людей. Станом на 13 лютого, від пневмонії померло вже 1 369 осіб. Загальне число заражених також різко зросло — 60 332. Одужали 6 061 пацієнт.

Джерело: Народна Правда