Потрібно зруйнувати: Поклонська звернулася з дивним проханням до Зеленського

Поклонська закликала Зеленського зруйнувати дамбу

Потрібно зруйнувати: Поклонська звернулася з дивним проханням до Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишня “прокурор” Криму Наталія Поклонська, звернулася до президента Володимира Зеленського з питання постачання води в Крим. Вона зазначила, що дамбу на Північно-Кримському каналі потрібно терміново зруйнувати, як “Берлінську стіну”.

Loading...

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Зараз можуть відбутися зрушення в усуненні водної блокади Криму – шукають способи домовитися. Річка Дніпро протікає через три країни – Білорусь, Україну і Росію і є міжнародною. Перекриття Північно-Кримського каналу це злочин. Я звертаюся до Зеленсько. Цю дамбу потрібно зруйнувати як Берлінську стіну “, – йдеться в пості.

Зазначимо, що користувачі мережі підняли на сміх заклик Поклонської і написали свою думку у коментарях.

“Північно – кримський канал – це штучна споруда. Побудоване на території України. І українцям вирішувати, що з ним робити. До 1961 року де брали воду? Візьмете там же . Трубу по мосту прокладіть і качайте”.

“Помолися Миколі другому, може, знову замироточить”.

“Крим забрали і ще хочуть воду, може і електрику вам. Крим в Україну, потім вода і все інше. А вас Наташа у в’язницю як зрадника Батьківщини”.

Потрібно зруйнувати: Поклонська звернулася з дивним проханням до Зеленського

Нагадаємо, Поклонська, яка нещодавно привітала з днем народження президента України Володимира Зеленського, зараз накинулася на нього зі звинуваченнями в «махрової русофобії».

Джерело: Народна Правда