Прес-секретарка Зеленського заробила більше за президента: скільки вона отримала

Мендель заробила у січні 52,5 тисячі гривень

Прес-секретарка Зеленського заробила більше за президента: скільки вона отримала
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заробила у січні 52,5 тисячі гривень заробітної плати.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють Українські Новини, посилаючись на відповіді Державного управління справами на запит видання.

Зазначається, що січнева зарплата Юлія Мендель більша, ніж у керівництва Офісу президента. Крім того, вона майже удвічі вища, ніж у Володимира Зеленського. Який у січні заробив 28 тисяч гривень.

Водночас колишньому керівнику ОП Андрію Богдану нарахували 33,4 тисяч гривень зарплати.

Прес-секретарка Зеленського заробила більше за президента: скільки вона отримала Прес-секретарка Зеленського заробила більше за президента: скільки вона отримала

При цьому Юлія Мендель нерідко потрапляє у незручні становища через свою некомпетентність. Так, в офіційного візиту Володимира Зеленського в Вільнюс, прес-секретар президента опублікувала пост, в якому переплутала Литву і Латвію. Пізніше вона зробила вигляд, що це, нібито, був “троллінг”.

Раніше Мендель розповіла, як їй вдалося стати прес-секретарем Зеленського. На її думку, їй допоміг Бог. Також вона додала, що на співбесіді їй ставили питання про знання англійської мови.

Крім того, Юлія Мендель заявила, що всі люди з команди глави держави є професіоналами, які свої посади обійняли заслужено. Вона запевнила, що всі знайомі Зеленського, які потрапили на високі посади, добре знають свою справу і дуже ефективні.

Джерело: Народна Правда