“Слуга народу” виступив проти “особливого статусу” Донбасу в Конституції

Такої позиції дотримується і президент Володимир Зеленський, зазначив Олександр Корнієнко

”Слуга народу” виступив проти “особливого статусу” Донбасу в Конституції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Керівник партії “Слуга народу” і перший заступник одноіменної фракції Олександр Корнієнко заявив, що в Конституції України не повинно бути ніякого “особливого статусу” Донбасу.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна“. За його словами, такої позиції дотримується і президент Володимир Зеленський.

“Наша позиція і позиція президента Володимира Зеленського – особливий статус у Конституцію не вписувати. І обидва проекту закону були б без якогось “особливого статусу”, – сказав Корнієнко.

Відповідаючи на запитання, як просувається робота над текстом нового законопроекту “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей”, він нагадав, що Верховна Рада продовжила дію закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО” до 31 грудня 2020 року включно.

“Чекаємо зовнішньополітичного сигналу від президента”, – сказав Корнієнко.

За даними опитування фонду “Демократичні ініціативи” і КМІС, у листопаді 2019 року надання і закріплення в Конституції “особливого статусу” окремих територій Донецької та Луганської областей підтримували 30% українців, 53% виступали проти.

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін заговорив про особливий статус Донбасу і перегляд Мінських домовленостей. Путін переконаний, що закон про особливий статус Донбасу неприйнятно і повинен бути замінений. На що саме, президент РФ не уточнив. При цьому він зазначив, що будь-які закони повинні бути узгоджені з «ЛДНР».

Раніше, 12 грудня 2019 року, Верховна Рада України прийняла рішення про особливий статус Донбасу. Дію закону продовжено до кінця 2020 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...