Укрпошта зупинила відправку посилок у Китай через коронавірус

Прийом всіх видів відправлень в Китай тимчасово призупинено

Укрпошта зупинила відправку посилок у Китай через коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

“Укрпошта” тимчасово призупинила відправку всіх видів посилок в Китай через скорочення кількості авіарейсів в країну, охоплену епідемією коронавируса.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу АТ “Укрпошта”.

“Ніяких заборон з боку Національної пошти Китаю в даний час немає. Однак, у зв’язку зі значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів в Китай на невизначений термін, прийом всіх видів відправлень в Китай тимчасово призупинено. Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені”, – повідомили в “Укрпошті”.

В установі додали, що посилки з Китаю в Україну можуть прибувати із значним запізненням.

“Через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, терміни транзиту пошти в Україні можуть бути збільшені”, – наголосили в “Укрпошті”.

При цьому зазначається, що Національна пошта Китаю і інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни в Україну, не мають ніяких заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивезення пошти з Китаю.

Нагадаємо, в порт Одеси заходить контейнеровоз CMA CGM URAL, який вийшов на лінію з китайських портів на початку січня цього року. 27 січня контейнеровоз побував в одному з портів Шрі-Ланки, де з’ясувалося, що у шести членів команди висока температура.

Нагадаємо також, у Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що вже другий раз оновили клінічне визначення випадків смертельного коронавіруса COVID 2019. Якщо є симптоми важкого гострого респіраторного захворювання, а також в анамнезі – подорож в КНР за останні 14 днів, людина відразу викликає підозру на зараження коронавірусом.

Джерело: Народна Правда