Справжня зима зникне: стало відомо, як зміниться погода в Україні

На півдні країни кліматична зима скоро зникне

Справжня зима зникне: стало відомо, як зміниться погода в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Сильних морозів в холодний сезон 2020 року не буде, а кількість теплих зим в країні з кожним роком буде збільшуватись.

Loading...

Такий прогноз в ексклюзивному інтерв’ю «ФАКТАМ» зробила член міжурядової групи експертів з питань зміни клімату, завідувач лабораторією прикладної кліматології Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту кандидат фізико-математичних наук Світлана Краковська, передає НАРОДНА ПРАВДА.

«Зимова погода (це коли температура стабільно тримається нижче нуля) у нинішньому сезоні тривала менше двох тижнів», — зазначила вона і додала: «В окремі роки зими будуть морозними і сніжними. Інша справа, що кількість теплих зим буде збільшуватися».

За прогнозами метеорологів, кількість опадів у країні залишиться приблизно на нинішньому рівні, але основна їх частина буде випадати в холодний сезон.

«Літо і осінь стануть більш посушливими. Ще засушливіше і жаркіше буде клімат на півдні України», — додала Краківська.

При цьому, за словами метеоролога, все йде до того, що починаючи з середини цього сторіччя, у південних областях України кліматичної зими не буде.

Нагадаємо, раніше ми писали, що аномально тепла зима з рекордними температурами спантеличила українців. За прогнозами синоптиків весна 2020 року також очікується з нетиповою для цього часу року погодою: у березні в Україні очікується зимова погода, у квітні синоптики прогнозують заморозки, а в травні прийде літня спека.

Також нещодавно синоптик порадувала прогнозом погоди на вихідні 15-16 лютого.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...