Як виглядає коронавірус COVID-19 під мікроскопом: вражаючі фото

Зображення вірусу зробили науковці-дослідники

Як виглядає коронавірус COVID-19 під мікроскопом: вражаючі фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус COVID-19, який здатний заразити майже 70% всіх людей на планеті, потрапив на “фото”, зроблені за допомогою електронного мікроскопа.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Science Alert.

Зображення вірусу зробили науковці-дослідники з лабораторії Рокі Маунтін Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США.

Жовтим на фото позначені вірусні частинки. Також на фотографіях можна побачити «шипи» («корону») вірусу, за яку він отримав свою назву.

Зазначимо, станом на ранок 14 лютого кількість жертв коронавірусу COVID-19, який викликає пневмонію, досягла 1 383 осіб. В епіцентрі трагедії провінція Хубей, де померли 1 318 пацієнтів. Одночасно з цим одужала 6 961 особа.

Також повідомлялося, що у Китаї знайшли ефективний метод боротьби з інфекцією викликаною пневмонією — переливання хворим плазми видужуючих пацієнтів. Таке лікування допомогло врятувати вже більше десяти пацієнтів, які перебували у критичному стані.

А тим часом народний депутат від фракції Слуга народу Ольга Василевська-Смаглюк назвала коронавірус COVID-19 «маркетинговим ходом» щоб продати більше масок.

Джерело: Народна Правда