Майже 13 млн: Вакарчук показав у декларації свої мільйони

Цю суму складають гонорари за 2016-2017 роки, отримані Вакарчуком за виступи

Майже 13 млн: Вакарчук показав у декларації свої мільйони
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Депутат Верховної Ради і лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук вніс зміни до своєї декларації, зафіксувавши в ній майже 13 млн гривень доходу.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчать дані декларації Святослава Вакарчука.

Loading...

Зокрема, згідно з даними декларації лідера “Голосу”, дохід Вакарчука склав 12 млн 904 тисяч гривень.

У графі “вид доходу” депутат вказав, що цю суму складають отримані гонорари за 2016-2017 роки за виступи Вакарчука у якості співака. Джерелом доходу вказана швейцарська фірма Amber Production AG.

Майже 13 млн: Вакарчук показав у декларації свої мільйони

Нагадаємо, нещодавно Святослав Вакарчук заявив, що Україна має двох ворогів – Росію і внутрішні проблеми країни. Він додав, що не підтримує позиції п’ятого президента Петра Порошенка і чинного глави держави Володимира Зеленського щодо відносин із Росією.

Також стало відомо, що Вакарчук розважав російських багатіїв під час війни на Донбасі. Зокрема він у вересні 2015 року веселив на Лазурному узбережжі в Монако московських гостей на заході у одного з російських горілчаних олігархів.

Крім того, Вакарчук осоромився у прямому ефірі переплутавши Архімеда з Галілеєм. у прямому ефірі програми “Свобода слова” Савіка Шустера, Вакарчук, який є автором кандидатської дисертації з теоретичної фізики “Суперсиметрія електронів у магнітному полі”, приписав Галілею відомий вислів Архімеда.

Додамо, Вакарчук заявив, що Мінські угоди ведуть в нікуди та виступив за створення нової дорожньої карти по вирішенню конфлікту на Донбасі.

Джерело: Народна Правда