Названо «захмарні» зарплати Разумкова та його заступників

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в 2019 році в середньому отримував на місяць понад 55 тисяч гривень

Названо «захмарні» зарплати Разумкова та його заступників
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков за офіційними даними Верховної Ради за 2019 рік отримав майже 180 тисяч гривень заробітної плати, а от щомісячна зарплата його заступників становила від 43 до 55 тисяч гривень.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це пише УНН, посилаючись на відповідь на свій запит у в Апарат ВРУ.

Loading...

Так, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в 2019 році в середньому отримував на місяць понад 55 тисяч гривень зарплати. Всього з 29 серпня по 31 грудня 2019 року Стефанчуку було виплачено 221 тисяча 656 гривень заробітної плати. За січень 2020 року Стефанчук отримав 53 583 грн.

Заступник Разумкова Олена Кондратюк у минулому році в середньому заробляла понад 43 тисяч гривень на місяць. За період її роботи в парламенті дев’ятого скликання вона отримала 175 тисяч 236 грн заробітної плати. За перший місяць поточного року Кондратюк була виплачена винагорода за працю в розмірі 33 тисяч 951 грн.

До слова, глава Національного банку України Яків Смолій в січні три рази декларував отримання зарплати на загальну суму 597,870 тисяч гривень та інші доходи.

А тим часом було названо зарплати всіх українських міністрів за січень. Найбільше серед міністрів в січні заробив Вадим Пристайко, а серед заступників міністрів – його заступник Сергій Кислиця. Найменше отримує міністр Кабміну Дмитро Дубілет – 12721 грн.

Також повідомлялося, що прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заробила у січні 52,5 тисячі гривень заробітної плати. Це – майже удвічі більше, ніж Зеленський. Який у січні заробив 28 тисяч гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...