Партія «Слуга народа» змінила напрямок політики: що це значить

Депутати затвердили новий статут партії

Партія «Слуга народа» змінила напрямок політики: що це значить
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В суботу, 15 лютого, в Києві відбувся ІІІ-ій з’їзд політичної партії “Слуга народу”, під час якого учасники  ухвалили нову редакцію статуту політсили.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби  партії у Facebook.

Loading...

Під час презентації голова партії Олександр Корнієнко наголосив, що  попередня редакція статуту партії морально застаріла, а тому було розроблено новий статут, де вдосконалено розділи про права та обов’язки партії, порядок вступу до лав партії, врегулювання внутрішньої структури й взаємодії.

“Дотримуючись принципу демократичної розбудови, ми поєднуємо механізми партійної централізації та децентралізацїі. Окрім того, буде запроваджено єдиний електронний реєстр членства партії з метою його опублікування. Ми також посилили права ревізійної комісії й пропрацювали фінансові питання з позицій відкритості й прозорості”, — вказано у повідомленні.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський в відео «Один робочий день Президента України» заявив, що президентська партія «Слуга народу» повинна пройти очищення. Зеленський заявив, що відчуває свою провину за  депутатів від партії “Слуга народу”, які “зашкварилися”.

Як відомо, “зашкварів” у президентській політичній силі вистачає. Так, нещодавно депутат від фракції «Слуга народу» Євген Брагар порадив пенсіонерці, яка поскаржилася на високу вартість комунальних послуг, продати собаку і розплатитися за газ.

Народний депутат Олександр Кабанов, член президентської фракції «Слуга народу», під час засідань у Верховній Раді купував автомобіль Jaguar F-Pace престиж-комплектації, вартістю 63 тисячі доларів, а потім обматюкав свою помічницю.

Ще один народний депутат від “Слуги народу” Олександр Юрченко святкував новорічний корпоратив у київському ресторані “Галерний”, який ще рік тому вимагав закрити.

Нещодавно народний депутат від фракції “Слуга народу” Олексій Устенко заявив, що Росія напала на Україну у 2014 році через закон про мову.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...