Все вирішить земля: експерт дав прогноз курсу долара в Україні

Відкриття ринку землі зміцнить гривню ще більше

Все вирішить земля: експерт дав прогноз курсу долара в Україні
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Запровадження ринку землі може значно вплинути на зміцнення гривні. Таку думку висловив керівник відділу аналітики ГК Forex club Андрій Шевчишин. Він переконаний, що  на наступному тижні курс долара збережеться в межах 24,4-24,7 грн за долар.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Сегодня”.

Loading...

За словами експерта, наступного тижня українцям краще утриматися від продажу  готівкової валюти, а в довгостроковій перспективі гривню чекає ослаблення.

“Драйвером може стати прийняття або неприйняття закону “Про ринок землі “. Якщо його приймуть, та ще дозволять нерезидентам купувати землю, це стане додатковим трендом на зміцнення гривні, оскільки нерезиденти стануть поступово заводити в Україну валюту під майбутні інвестиції в агроринок” , – вважає експерт.

Разом з тим, член  Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин впевнений, що курс на наступному тижні, як і раніше, буде визначати Національний банк. Він радить утриматися на наступному тижні від продажу валюти.

“Поки можна сказати одне: курс на тижні не виросте до 25 грн за долар. Але навряд чи і впаде нижче 24 грн за долар. Зараз, нагадаю, він знаходиться посередині – близько 24,5 грн”, – вважає експерт.

Як повідомлялося раніше, фінансисти дають різні прогнози щодо майбутнього руху курсу долара.

Зазначимо, рух гривні супроводжується повідомленнями про те, що Євросоюз планує переглянути угоду про Зону вільної торгівлі з Україною у 2021 році. Крім того, уряду України і ЄС підписали нову програму підтримки електронного управління та цифрової економіки на 25 млн євро. Україна також планує повністю синхронізувати свою енергетичну систему з Європейською мережею системних операторів передачі електроенергії.

До слова, раніше старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб поділився прогнозом, як масштабна епідемія коронавірусу позначиться на курсі валют в Україні. За його словами, на даний час це не впливає на курс долара в Україні, однак якщо після лютого епідемія затягнеться, наслідки економічного спаду можуть торкнутися української економіки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...