Заворотнюк можна вилікувати: лікарі дали втішний прогноз

Білоруські фахівці відкрили ефективний метод лікування за допомогою нового мікроскопа

Заворотнюк можна вилікувати: лікарі дали втішний прогноз
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Гліобластома – агресивна форма пухлини головного мозку, з якою вже довгий час бореться російська актриса Анастасія Заворотнюк, невдовзі може стати повністю виліковною, новий метод лікування знайшли лікарі з Білорусі.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на МИР24.

Loading...

За словами експертів, пухлину вкрай складно виявити на ранній стадії, а отже, і своєчасно вилікувати. Якщо ж не видалити її, то людина загине протягом трьох місяців, розповіли лікарі.

Білоруські фахівці стверджують, що відкрили ефективний метод лікування за допомогою нового мікроскопа – при багаторазовому збільшенні з’явилася можливість видаляти гліоми.

Крім того, науковці створили першу в світі гідрогелеву терапевтичну систему, яка бореться з пухлиною локально, Препарат, за словами медиків, розчиняє ракові клітини, запобігаючи поверненню хвороби. Завдяки цьому лікарі змогли продовжити життя близько 50 пацієнтів до двох років.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ повідомили, що Анастасію Заворотнюк виписали з клініки, в якій вона проходила курс лікування. З якої причини Анастасія Заворотнюк залишила клініку, невідомо. Відзначається, що в даний момент «сенсу в її лікуванні більше немає». За іншою версією, рідні артистки нібито більше не можуть оплачувати її перебування у лікувальному закладі.

Також ходять чутки, що на Заворотнюк чекає експериментальне лікування в США.

Крім того, Анастасію Заворотнюк, яка, за чутками, бореться з раком мозку четвертої стадії, звинуватили в симуляції хвороби. Це, нібито, було зроблено через борги.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...