Новий голова ОПУ Єрмак розкрив свої статки

Глава президентської канцелярії володіє квартирою в Києві і автомобілем Toyota Camry 2015 року

Новий голова ОПУ Єрмак розкрив свої статки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, який 11 лютого замінив на цій посаді свого попередника Андрія Богдана,  задекларував понад 250 тисяч гривень доходів за 2019 рік.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в  повідомленні на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Loading...

Так, за даними опублікованої декларації, керівник ОП володіє квартирою площею 107,8 кв. метрів, придбаних у 2015 році автомобілем Toyota Camry, поруч корпоративних прав і трьома державними цінними паперами вартістю 1 тис. гривень.

У загальному Єрмак вніс у декларацію 254 959 грн доходу за 2019 рік, зокрема це дохід від підприємницької діяльності, зарплати в ТОВ “Міжнародна юридична компанія”, зарплати за основним місцем роботи в АТ “Міжнародна юридична компанія”, гонорари в “Медійній групі європейського партнерства” та дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав.

Нагадаємо,  керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що рішення про зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним український президент Володимир Зеленський буде приймати сам.

Крім того,  глава ОПУ Андрій Єрмак  пообіцяв, що жодних законів, які б обмежували свободу слова і медіа, в Україні прийматися не буде. Він додав, що Офіс президента слідкуватиме за роботою Верховної ради у цьому напрямі та запевнив, що президент завжди буде гарантом свободи слова.

Також новопризначений глава ОП Андрій Єрмак заявив, що вибори на Донбасі зможуть пройти тільки в тому випадку, коли на цій території не буде іноземних військ, незаконних збройних формувань, а Україна знову поверне свій контроль над кордоном.

Джерело: Народна Правда
загрузка...