«Слуги народу» будуть вимагати гроші за членство у партії

В партії ввели членські внески

«Слуги народу» будуть вимагати гроші за членство у партії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президентська партія “Слуга народу”, яка в суботу, 15 лютого, провела ІІІ-ій партійний з’їзд,  внесла зміни до статуту партії і ввела членські внески для членів партії.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне рішення прийнято в суботу, 15 лютого.

Ми вводимо членські внески. Дрібниця, але у нас в статуті цього не було“, – сказав лідер партії, перший заступник голови фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Олександр Корнієнко.

Loading...

За його словами, також вводиться єдиний електронний реєстр членства в партії, а також багаторівневий контроль за вступом громадян в члени партії за допомогою реєстрів відкритих даних.

Крім цього, створюється секретаріат партії, що буде займатися інформаційно-аналітичною, методичною, організаційно-управлінською діяльністю і веденням обліку, а також  посилюються права контрольно-ревізійної комісії партії.

За словами Корнієнка, в загальному зміни до статуту досягають 7 сторінок.

Крім того, перед з’їздом в суботу був відкритий освітній хаб партії в конгрессно-виставковому центрі “Парковий” в Києві.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський в відео «Один робочий день Президента України» заявив, що президентська партія «Слуга народу» повинна пройти очищення. Зеленський заявив, що відчуває свою провину за  депутатів від партії “Слуга народу”, які “зашкварилися”.

Як відомо, “зашкварів” у президентській політичній силі вистачає. Так, нещодавно депутат від фракції «Слуга народу» Євген Брагар порадив пенсіонерці, яка поскаржилася на високу вартість комунальних послуг, продати собаку і розплатитися за газ.

Народний депутат Олександр Кабанов, член президентської фракції «Слуга народу», під час засідань у Верховній Раді купував автомобіль Jaguar F-Pace престиж-комплектації, вартістю 63 тисячі доларів, а потім обматюкав свою помічницю.

Ще один народний депутат від “Слуги народу” Олександр Юрченко святкував новорічний корпоратив у київському ресторані “Галерний”, який ще рік тому вимагав закрити.

Нещодавно народний депутат від фракції “Слуга народу” Олексій Устенко заявив, що Росія напала на Україну у 2014 році через закон про мову.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...