В Україні школам дадуть 7 млрд: на що підуть гроші

Уряд виділив пристойну суму

В Україні школам дадуть 7 млрд: на що підуть гроші
Автор Гранатова Катерина в Економічна правда/Новини

Уряд виділить у 2020 році 7,5 млрд гривень на Нову українську школу і реконструкцію опорних шкіл, щоб ефективніше розвивати освітню інфраструктуру.

Loading...

Про це заявила міністр освіти Ганна Новосад, ця сума вдвічі перевищує субвенцію за минулий рік, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“В Сумській області більше немає туалетів на вулиці, всі кошти на Нову українську школу, проведення інтернету, закупівлю комп’ютерів, природно-математичних кабінетів української мови використано в максимальному обсязі – це результат, до якого повинні прагнути інші регіони”, – повідомила Новосад.

У поточному році вперше запланували цільову субвенцію для розвитку опорних шкіл – 3,5 мільярда гривень. Також в Міносвіти запланували, щоб кожен рік ця субвенція тільки зростала, і діти у сільській місцевості отримували тільки кращу освіту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українським школярам хочуть заборонити користуватися смартфонами під час уроків у школі. Заборона на різні гаджети в школах вже діє у Франції, Греції, деяких штатах США. Також «зависання» в гаджетах призводить до замкнутості дітей. З цих причин нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко вніс законопроект щодо заборони використання школярами смартфонів на уроках.

Також додамо, що нещодавно у Міносвіти заявляли, що поки не будуть запроваджувати в українських школах електронні підручники. Експеримент із заміною паперових книг електронними версіями визнали провалом.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...