Китай запускає продаж ліків від коронавірусу

За офіційними даними, діагноз коронавірус Covid-19 вже підтвердили у 71 335 осіб

Китай запускає продаж ліків від коронавірусу
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

У Китаї одна з найбільших фармацевтичних компаній Zhejiang Hisun Pharmaceutical заявила, що має потенційні ліки від коронавірусної інфекції Covid-19, жертвами якої вже стали 1 775 осіб.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Reuters.

Loading...

Zhejiang Hisun Pharmaceutical повідомила, що отримала дозвіл влади почати продажі противірусного засобу «Фавіпіравір» (Favipiravir). У клінічних випробуваннях «Фавіпіравіру» брали участь всього 70 осіб. У міністерстві науки і техніки Китаю повідомили, що ліки мають «відносно очевидну ефективність».

Одночасно з продажем компанія продовжить клінічні тестування препарату.

Нагадаємо, за офіційними даними, діагноз коронавірус Covid-19 вже підтвердили у 71 335 осіб. Напередодні влада китайської провінції Хубей ввела додаткові заходи щодо обмеження руху транспорту і пересування міських і сільських жителів. Зокрема, місцевим жителям заборонили користуватися особистим транспортом. Крім того, людям рекомендували не виходити з дому без особливої потреби. Відомо, що тільки один чоловік з кожного домогосподарства отримує дозвіл раз в три дні виходити за покупками. Одночасно з цим влада контролює входи в багатоповерхівки – їх охороняють, щоб не заходили чужі. Відзначимо, в провінції Хубей залишаються закритими всі заклади, крім аптек, продуктових магазинів, готелів і лікарень. Обмеження стосуються близько 60 млн осіб.

Раніше експерт ВООЗ заявляв, що коронавірус COVID-19 здатний заразити майже 70% всіх людей на планеті.

Джерело: Народна Правда