На нас спустили всіх собак: українка з Уханя шокувала правдою про евакуацію

Евакуація з китайського Уханя планується на 18 лютого

На нас спустили всіх собак: українка з Уханя шокувала правдою про евакуацію
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Українці, яких досі не евакуювали з Уханя, де вирує епідемія коронавірусу Covid-19, обурені ставленням до них з боку Києва. Відзначимо, напередодні МЗС Аргентини повідомив, що Україна погодилася забезпечити місця для евакуації їх громадян разом з українцями. Про літак також знають і громадяни Аргентини в Ухані, в той час як українцям досі не озвучили навіть дату евакуації.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у себе в Facebook пише Ірина Чуйко, яка зараз знаходиться в Ухані.

Loading...

За її словами, кілька днів тому в чат, присвячений евакуації, прийшли громадяни Аргентини. Сьогодні, 17 лютого, вони ж стали обговорювати час виїзду.

Врятуйте: українка з Уханя записала потужне звернення до влади

“Громадяни Аргентини обговорюють в українській групі з евакуації. Вони  явно володіли інформацією більше, ніж ми. Але не діляться. Я запитала в них про дату, так як нам ніхто жодної дати не оголошував. Хотілося б написати: «У мене все». Але ні, не все. У мене питання. Чому до нас, до дітей, ставляться як до чужих, при цьому заохочуючи і схвалюючи «гостей»? Чому вони мають більше інформації, ніж ми? Чому на нас, на своїх, спускають всіх собак? Я не проти інших націй, я не расистка, ті, хто мене знають – не дадуть збрехати. Звичайно, я за те, щоб ми допомогли іншим, якщо зможемо. Але я просто хочу, щоб з нами поводилися, як з дітьми, з дітьми своєї країни, а не як з гостями”, – пише Ірина Чуйко.

Дети или гости? ?‍?‍?‍?Друзья, не утихают страсти вокруг эвакуации украинцев из Уханя. Эту тему не поднял разве что…

Gepostet von Iryna Chuyko am Montag, 17. Februar 2020

На нас спустили всіх собак: українка з Уханя шокувала правдою про евакуацію

Як повідомлялося раніше, в Китаї одна з найбільших фармацевтичних компаній Zhejiang Hisun Pharmaceutical заявила, що має потенційне ліки від коронавирусной інфекції Covid-19. Zhejiang Hisun Pharmaceutical повідомила, що отримала дозвіл влади почати продажі противірусного засобу «Фавипиравир» (Favipiravir).

Джерело: Народна Правда