Притула уїдливо прокоментував “мовний скандал” на телеканалі “1+1”

Притула обурений заявою продюсера серіалів і фільмів телеканалу, яка раніше пояснювала складність виробництва фільмів українською мовою

Притула уїдливо прокоментував “мовний скандал” на телеканалі “1+1″
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Відомий український телеведучий і волонтер Сергій Притула прокоментував мовний скандал на каналі «1+1».

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Сергій Притула обурений заявою продюсера серіалів і фільмів телеканалу Олени Єремеєвої, яка раніше пояснила, що складно робити фільми українською мовою.

«Знайти тональність української мови, щоб глядач сприймав її, досить непросто. За нашими спостереженнями, мелодрами українською мовою виглядають гірше, ніж комедії», — заявила Єремєєва.

У відповідь на це Сергій Притула опублікував у Facebook відео, в якому тролить Єремеєву. Разом з колегами по «Вар’яти Шоу» вони розіграли сценки — українською і російською.

«Погодься, кум. Українською ти б так не зіграв», — уїдливо зауважує колега Сергія. «Ну „тональність“ для драми не та», — відповідає Притула.

Настанови колег з «плюсів» засвоїли!

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Sonntag, 16. Februar 2020

Нагадаємо, на базі державного UATV, який був створений Міністерством інформаційної політики в 2015 році для трансляції закордоном (з середини січня він припинив трансляцію у прямому ефірі), запускається телеканал для окупованих територій. Напередодні міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський повідомив, запуск державного телеканалу для жителів непідконтрольних уряду територій Донбасу на базі каналу UA|TV переноситься на 1 березня.

Також відомо, що над запуском нового телеканалу для окупованих територій працює режисер серіалу «Слуга народу» Олексій Кирющенко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...