Шторм “Денніс” атакував Великобританію: чотири людини загинули

Близько тисячі людей були змушені покинути свої будинки через загрозу затоплення і зсувів

Шторм “Денніс” атакував Великобританію: чотири людини загинули
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У той час як в Україні оголосили штормове попередження, на Велику Британію обрушився потужний шторм “Денніс”, який вже забрав життя щонайменше чотирьох людей, близько тисячі людей були змушені покинути свої будинки через загрозу затоплення і зсувів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на The Daily Telegraph.

Місцева поліція повідомила про загибель чотирьох осіб, а також про пошуки тіла ще однієї жінки, яка, можливо, також загинула.

У зв’язку з погодними умовами по всій країні було скасовано 200 авіарейсів, порушено рух по багатьох залізних і автомобільних дорогах. На півдні Британії спостерігаються також перебої з енергопостачанням. До боротьби зі стихією залучені британські військовослужбовці.

Зазначимо, близько тижня тому Північну Європу накрив потужний шторм Ciara, який приніс руйнівні лиха. Основний удар припав на Британію. Там вийшли з берегів кількох річок, закриті транспортні магістралі, тисячі будинків залишилися без електрики. В аеропортах скасовують рейси. Штормові попередження також оголосили в Бельгії, Франції, Ірландії, Данії і Норвегії. Країни готуються до приходу шторму Sabine, перекриваючи дороги, скасовуючи культурні та спортивні заходи.

Нагадаємо, ураган у Польщі забрав життя двох людей – на гірськолижному курорті в Буковині-Татшанська під уламками даху, зірваної сильним вітром, загинули мати і дочка.

Крім того, у Європі підраховують збитки від наслідки урагану «Забіне», який нещодавно обрушився на Німеччину. Страховим компаніям доведеться покрити збитки на суму не менше 700 мільйонів євро, стверджують експерти європейської консалтингової компанії Aon.

Джерело: Народна Правда