ЗНО-2020: як проходитиме тестування з української мови та літератури

Тестування відбудеться 26 травня

ЗНО-2020: як проходитиме тестування з української мови та літератури
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

ЗНО-2020 з української мови та літератури відбудеться 26 травня, тест складатиметься з 58 завдань, на виконання яких учні матимуть 180 хвилин.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

Loading...

ДПА у формі ЗНО повинні обов’язково складати випускники шкіл 2020 року, учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти.

Сертифікаційна робота складається з трьох частин:

“Українська мова” (33 завдання);

“Українська література” (24 завдання);

“Власне висловлення” (одне завдання відкритої форми).

Виконані завдання першої і третьої частин будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

На тестах будуть представлені три форми завдань:

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Складається з основи та чотирьох або п’яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Тест містить 48 завдань цієї форми, що будуть оцінені в 0 або 1 бал.

Завдання на встановлення відповідності. Складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Тест містить 9 завдань цієї форми, що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Передбачає створення учасником ЗНО власного аргументативного висловлення на дискусійну тему. Оцінюється від 0 до 20 балів за критеріями змісту та мовного оформлення.

При цьому, робота, яка не відповідатиме темі власного висловлення або матиме обсяг до 100 слів, буде оцінено в 0 балів.

Результати ЗНО з української мови і літератури буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 червня 2020 року.

Раніше повідомлялося, що основна сесія ЗНО з 11 предметів у 2020 році триватиме з 21 травня до 15 червня, а додаткова – з 25 червня до 17 липня. Розміщення запрошень-перепусток відбудеться до 30 квітня. Реєстрація на тестування вже розпочалася й триватиме до 24 березня.

А тим часом в Українському центрі оцінювання якості освіти назвали нові правила і вимоги до тестів під час ЗНО-2020 року. Для кожного предмета, по якому буде проводитися ЗНО, вказано структуру тесту, кількість і типи завдань, приведено схему нарахування тестових балів і максимальну кількість балів, а також вказано час, відведений на виконання тесту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...