Аваков хоче ввести на Донбас “спільні перехідні поліцейські сили”: всі подробиці

Бойовиків, стверджує міністр, до патрулювання не допустять

Аваков хоче ввести на Донбас “спільні перехідні поліцейські сили”: всі подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна може провести реінтеграцію Донбасу за хорватським сценарієм – з підтримуючими порядок на території “ЛНР” і “ДНР” патрулями, які складаються з українських правоохоронців, представників міжнародної миротворчої місії і місцевих територіальних громад.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ефірі програми «Свобода слова» зробив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Loading...

“Хорватський досвід мав місце. Коли був перехідний момент — до отримання повного контролю над територіями — були спільні поліцейські сили», — зазначив він і додав, що за Мінськими угодами, напередодні місцевих виборів всі незаконні формування (адміністрації і силові структури) повинні припинити своє існування, а незаконні військові формування — покинути територію.

«Після виборів починають працювати органи, передбачені Конституцією України, а межа береться під контроль українськими прикордонниками», — зазначив Аваков. При цьому він не виключає, що підрозділи прикордонників можуть підсилити «якимись силами».

Аваков також додав, що в Україні повинен бути прийнятий так званий закон про колаборантів. На його думку, під його дію не повинні потрапляти люди, які виконували «соціальну місію». Наприклад, лікарі чи вчителі.

Нагадаємо, 15 лютого, на полях 56-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки затвердили 12 кроків, які сприятимуть посиленню безпеки на території України, а також в євроатлантичному регіоні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...