Карантин у Києві: більшість шкіл вже відновила навчальний процес

Станом на 18 лютого в Києві закриті повністю 70 шкіл

Карантин у Києві: більшість шкіл вже відновила навчальний процес
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві школярі поступово повертаються до навчання після вимушених канікул, пов’язаних з профілактикою грипу та ГРВІ, наразі карантин скасовано у 192 навчальних заклади столиці.  

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання “ФАКТИ“.

У понеділок з 430 навчальних закладів навчання було призупинено в 101 школі, в той час як з карантину вийшли 192 навчальних заклади.  У вівторок, 18 лютого, навчання відновили ще в 14 школах. За даними столичного департаменту освіти і науки, на сьогодні ще закриті повністю 70 шкіл, а в 22-х навчальних закладах на карантині окремі класи.

У Шевченківському районі найвищий показник відсутніх – 46 відсотків, за ним слідують Дарницький (31 відсоток) та Деснянський (28) райони. Середній показник по місту – 16,6 відсотка (вчорашня цифра – 18 відсотків).

У школах щодня моніторять відвідуваність. Як стверджують фахівці, своєчасне введення карантинного режиму в школах на третину зменшує поширення захворюваності на грип і ГРВІ. Карантин дозволяє знизити гостроту епідпроцесу.

Нагадаємо, що в столиці на сьомий тиждень року зареєстровані 15 340 хворих на грип та ГРВІ (попередній показник 15 210). Захворюваність зросла на 0,9 відсотка.

Нагадаємо, станом на 12 лютого карантин по грипу ввели в 20 областях і в місті Києві. Через підвищення захворюваності на грип та ГРВІ в Україні почали масово закривати школи. З початку епідеміологічного сезону в Україні від ускладнень грипу померли 15 осіб.

Як відомо, в Запоріжжі зафіксовано вже третій в регіоні з початку січня випадок смерті від ускладнень після грипу.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі від пневмонії помер чоловік. Чи було це ускладнення грипу, медики дізнаються після результатів лабораторних досліджень. За життя пацієнта боролися в реанімації обласної лікарні Мечникова, але пацієнта доставили з району, коли його стан вже був вкрай важким.

Джерело: Народна Правда