Порахували “економічні збитки”: окупанти Криму хочуть від України компенсації

В рахунок включили блокаду водопостачання, продовольства, відключення електроенергії, а також втрати, спричинені згортанням діяльності у Криму українських банків

Порахували “економічні збитки”: окупанти  Криму хочуть від України компенсації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Окупаційна влада анексованого українського півострова Крим вирішила підрахувати “збитки” і виставити претензії щодо них Україні. Відповідну ініціативу озвучив так званий глава “парламенту” окупованого півострова  Володимир Константинов.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  РИА Новости. 

Loading...

Представник окупантів назвав події Революції Гідності в України спробою знищення  “кримського народу”, за що Києву вже готують рахунок.

“Нам потрібно порахувати, скільки ми повинні отримати компенсації за саму спробу нас знищити як народ, це було метою державного перевороту, і наскільки я розумію, цією метою залишається”, – сказав Константинов.

Він уточнив, що до цього списку також додадуться “слабке фінансування” півострова протягом 1991-2014 років із бюджету України, а також збитки від анексії автономії Росією – зокрема, блокади води, продовольства, відключення електроенергії, а також втрати, спричинені згортанням діяльності у Криму українських банків.

“Ціна наших претензій дуже велика, вона обчислюється сотнями мільярдів доларів”, – заявив окупант.

Нагадаємо, перший президент України Леонід Кравчук заявив, що Україна може продавати воду Росії  для потреб анексованого Криму.

Додамо, що  у президента Володимира Зеленського заявили, що відновлення водопостачання в анексований Росією Крим відбудеться лише після деокупації півострова.

До слова, раніше окупанти в анексованому Криму назвали єдину можливість проведення українських виборів на півострові. За словами представника так званої  “державної ради” Юрія Гемпеля, це відбудеться після того, як Україна відкриє консульство в Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...