Продаж землі: в “Слузі народу” розповіли, коли Рада прийме закон

В президентській фракції готові працювати на вихідних

Продаж землі: в “Слузі народу” розповіли, коли Рада прийме закон
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У вівторок, 18 лютого, на пленарному засіданні депутати Верховної Ради  встигли розглянути лише 358 з 4018 поправок до законопроєкту про ринок землі в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на сайті парламенту.

Loading...

Ухвалені парламентом поправки складають  10% роботи, яку ще потрібно виконати.  Поряд з цим, глава фракції “Слуги народу” Давид Арахамія прогнозує, що розгляд документа у другому читанні розтягнеться на 2,5-3 місяці.

“Очікування такі. Якщо не зміняться суттєво якісь обставини, ми прогнозуємо, ґрунтуючись на сьогоднішніх цифрах, які ми маємо. В середньому розгляд поправки займає 3 хвилини. Якщо їх кількість (близько 4000, – Ред.) розділити на 3 хвилини і відняти всі перерви, то це десь 2,5-3 місяці роботи парламенту”, – сказав Арахамія.

Арахамія також припустив, що парламент  спробує працювати на вихідних. Але у такому випадку, як наголосив “слуга”, депутатів можуть звинуватити в тому, що вони штучно прискорюють процес ухвалення закону.

Нагадаємо, Верховна Рада 13 листопада у першому читанні підтримала законопроект, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні. Свої голоси за продаж землі в Україні віддали 240 нардепів — 227 з фракції «Слуга Народу» та 13 позафракційних.

6 лютого президент України Володимир Зеленський прибув до Верховної Ради України, де сьогодні розглядається законопроєкт про ринок землі. Президент прийшов на засідання фракції “Слуга народу” й умовив депутатів підтримати земельну реформу.

Також зазначимо, що 6 лютого  у Верховній Раді України сталася штовханина через голосування за законопроект про ринок землі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...