Путін відправив у відставку одіозного куратора “ЛДНР”

Ймовірною причиною відставки Владислава Суркова називали “зміну курсу на українському напрямі”

Путін відправив у відставку одіозного куратора “ЛДНР”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Російської Федерації  Володимир Путін підписав указ про звільнення Владислава Суркова з посади помічника президента Росії, чутки про відставку якого з’явилися раніше.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, текст опублікували на сайті Кремля.

Loading...

У пресслужбі Кремля відзначили, що документ набуває чинності з моменту його оприлюднення.

Причину звільнення Суркова в указі не уточнили.

Як відомо, помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, який  обіймав посаду помічника президента Володимира Путіна з 2013 року, покинув державну службу. Причиною його відходу стала “зміна курсу на українському напрямі”.

Нагадаємо, ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявив, що відставкою помічника президента Владислава Суркова, який курирував бойовиків на Донбасі, президент Росії Володимир Путін хоче продемонструвати образ «миротворця». Він додав, що Дмитро Козак, який змінив Суркова на посту, має репутацію парламентера, не схильний до інтриг і виконує команди керівництва.

А тим часом за словами українського журналіста Юрія Бутусова, відставка Суркова нічого не змінить у війні Росії проти України. На його думку, роль впливу Суркова сильно переоцінена, оскільки була обмежена лише вузькою сферою компетенції – він займався комунікаційним полем агресії і інформвійну.

Також повідомлялося, що прес-секретар глави РФ Дмитро Пєсков заявив, що у Росії через відставку помічника президента РФ Владислава Суркова не змінять політичного курсу по Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...