Власник Amazon виділив 10 мільярдів доларів на порятунок Землі

Безос створив "Фонд Землі", який видаватиме гранти еко-активістам.

Власник Amazon виділив 10 мільярдів доларів на порятунок Землі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Глава Amazon Джефф Безос оголосив про відкриття Фонду Землі для боротьби зі змінами клімату.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Reuters, генеральний директор Amazon Джефф Безос виділить 10 мільярдів доларів на фінансування вчених, активістів, некомерційних організацій та інших груп, що борються за захист довкілля та протидіють наслідкам зміни клімату.

Глава Amazon розповів, що вищезазначені кошти будуть спрямовані на створений ним «Фонду Землі Безоса». Як зазначив підприємець, гроші з фонду будуть виділятися вченим, активістам і неурядовим організаціям, що працюють над цією проблемою. «Я почну видавати гранти цього літа», — написав він.

Безос, найбагатша людина в світі, входить у постійно зростаючий список мільярдерів, які виділяють значні кошти на боротьбу з наслідками глобального потепління.

«Зміна клімату є найбільшою загрозою для нашої планети», – сказав Безос у своєму пості в Instagram. «Я хочу працювати разом з іншими, щоб посилити відомі шляхи і досліджувати нові способи боротьби з руйнівним впливом зміни клімату на цю планету, яку ми всі поділяємо».

«Це будуть колективні дії великих компаній, невеликих компаній, національних держав, глобальних організацій і приватних осіб», – написав Безос.

Власник Amazon виділив 10 мільярдів доларів на порятунок Землі

Згідно з рейтингом Forbes, який відстежує зміну станів найбагатших людей планети в режимі реального часу, Джефф Безос є найбагатшою людиною на землі з показником $129,9 млрд. Виділені їм $10 млрд на боротьбу зі зміною клімату — близько 8% від його стану.

Безос раніше вже робив великі пожертви зі свого стану. Так, восени минулого року він направив $100 млн на допомогу бездомним, а в січні передав $690 тис. на боротьбу з лісовими пожежами в Австралії.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Власник Amazon втратив статус найбагатшої людини планети. Акції Amazon впали на 7%.

Як повідомлялося раніше, засновник Amazon Джефф Безос офіційно розлучився зі своєю вже колишньою дружиною Маккензі. Після розлучення Маккензі Безос може стати найбагатшою жінкою в світі. ЗМІ відзначали, що вона може отримати $69 мільярдів.

Джерело: Народна Правда