Японія спробує лікувати коронавірус препаратами від ВІЛ

Клінічні випробування почнуться найближчим часом.

Японія спробує лікувати коронавірус препаратами від ВІЛ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Японія має намір у рамках боротьби зі спалахом коронавіруса випробувати препарати від Вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ).

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив представник уряду Японії Йошіхіде Суга, передає Reuters.

Японські лікарі вирішили перевірити повідомлення Таїланду про ефективність ціх ліків при лікуванні коронавіруса. Зазначається, що уряд планує виділити близько $3,2 млн на клінічні випробування.

Суга зазначив, що Японія готується до початку клінічних випробувань з використанням препаратів від ВІЛ. Він також підкреслив, що такі випробування почнуться “як скоріше”.

Нагадаємо, що поєднання препаратів від ВІЛ та грипу виявилося ефективним в лікуванні коронавіруса в Таїланді.

Тоді медик лікарні Раджавити в Бангкоку Криансак Атипорнванич лікував 71-річну пацієнтку з Китаю комбінацією препаратів проти ВІЛ “Лопінавір/Ритонавір” і значних доз озельтамівіру, призначеного для лікування грипу. За його словами, результат тесту змінився від позитивного до негативного протягом 48 годин. Медик додав, що останній лабораторний тест показав, що в дихальній системі пацієнтки немає і сліду вірусу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Україна не вистоїть: медики визнали безсилля перед епідемією коронавіруса. В Україні немає власних тест-систем, які дозволили б визначити захворювання.

Раніше повідомлялося, керівник Центру статистики інфекційних захворювань при Університеті штату Флорида (США) і експерт ВООЗ Айра Лонджини прогнозує, що коронавірус, від якого в Китаї загинули 1523 людина, здатний заразити майже 70 відсотків всіх людей на планеті.

Джерело: Народна Правда