З фондів “Укрбуду” Микитася незаконно вивели 180 мільйонів

ДБР вивчає 29 житлових комплексів, вкладниками яких є 13 тисяч сімей

З фондів “Укрбуду” Микитася незаконно вивели 180 мільйонів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

“ФК” Житло-капітал”, що виступає фондом фінансування будівництва об’єктів “Укрбуду”, ексвласником якого є скандальний Максим Микитась, впродовж 2016-2019 років незаконно вивело понад 180 мільйонів гривень на рахунки підконтрольних фізичних осіб.  

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідна постанова суду від 19 грудня 2019 року опублікована в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Всього ДБР вивчає 29 житлових комплексів, вкладниками яких є 13 тисяч сімей.

Згідно з документом, в кримінальній справі від 12 серпня 2019 року розслідується ймовірне присвоювання грошових коштів інвесторів будівництва службовими особами компаній ТОВ “ФК” Житло-капітал”, ТОВ “Укрбуд девелопмент”, ТОВ “Спецбуд-плюс”, ТОВ “Інвестиційна компанія “Укрбуд Інвест”.

Раніше екс-власник “Укрбуду” Максим Микитась заявляв, що менеджмент компанії вивів з компанії активи з прибутковістю близько 4 млрд грн.

Нагадаємо, 20 січня  при спробі вильоту з України до іншої держави затримали народного депутата попереднього скликання Максима Микитася, який фігурує в низці кримінальних справ. Екснардеп намагався вилетіти до Великобританії.

Раніше співробітники Державного бюро розслідувань провели обшуки у народного депутата восьмого скликання і виявили у нього шість елітних автомобілів, зокрема Lamborghini Urus, на які за рішенням Печерського районного суду Києва було накладено арешт.

Джерело: Народна Правда