Польща закликала РФ припинити атаки на Україну

МЗС Польщі стверджує, наступ поблизу Золотого заважає врегулюванню конфлікту

Польща закликала РФ припинити атаки на Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини

У зв’язку з останніми подіями на Донбасі, Міністерство закордонних справ Польщі закликало Росію припинити агресію проти України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на прес-службу МЗС Польщі.

МЗС Польщі закликає Росію припинити агресію проти України і вивести збройні формування з окупованої частини Донбасу і беззастережно виконати мінські угоди. Як відзначають у МЗС, наступ поблизу Золотого заважає врегулюванню конфлікту.

“Атаки зі сторони, підтримуваних Росією, незаконних збройних формувань відбуваються в період, коли завдяки зусиллям і конструктивної позиції президента Володимира Зеленського, процес врегулювання конфлікту набув нову динаміку”, – зауважили в МЗС Польщі.

Нагадуємо, країни ЄС— члени Ради безпеки ООН після засідання Радбезу, на якому обговорювалося виконання Мінських угод у зв’язку з загостренням на Донбасі 18 лютого виступили з заявою на підтримку України. Спільну заяву проголосив постійний представник Естонії при ООН Свен Юргенсон.

Раніше повідомлялося, 18 лютого на Донбасі загострилася ситуація — бойовики 22 рази порушили режим припинення вогню. Один військовий ООС загинув, чотири захисника отримали поранення і ще двоє — бойові ураження. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала понад 2000 вибухів або залпів поблизу Золотого, що на Луганщині.

Джерело: Народна Правда