Росія назвала умову проведення виборів на Донбасі

Без урахування думки жителів Донецька і Луганська ніяке врегулювання неможливо, - Небензя

Росія назвала умову проведення виборів на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Вибори на окупованій частині Донбасу можуть пройти тільки за умови довіри їх населення до електорального процесу, заявив постпред РФ при ООН Василь Небензя.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на vesti.ua, таку заяву він зробив на засіданні Ради безпеки ООН увечері 18 лютого.

“Без урахування думки жителів Донецька і Луганська ніяке врегулювання неможливо”, – сказав він.

Крім того, Небензя наголосив на необхідності атмосфери довіри населення до виборчого процесу.

А тим часом глава МЗС Вадим Пристайко заявляє, що сторони не наблизилися до створення тристоронніх патрулів на українсько-російському кордоні в складі українців, представників громад з окупованих територій і спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, але Україна хоче уникнути легалізації контрольованих Росією бойовиків.

До слова, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак раніше наголосив на неможливості проведення будь-якого виборчого процесу на окупованих територіях в умовах присутності там іноземних і/або незаконних збройних формувань і при наявності непідконтрольної українській стороні ділянки державного кордону.

Додамо, голова правління Громадянської мережі “Опора” Ольга Айвазовська висловила думку, що офіс президента України і Міністерство закордонних справ України роблять резонансні заяви щодо виборів на окупованій частині Донбасу з метою перевірки реакції українців та міжнародних партнерів.

Джерело: Народна Правда