SpaceX почне відправляти туристів у космос вже в 2021 році

Space Adventures вже встигла звозити в космос 8 космічних туристів на російських «Союзах»

SpaceX почне відправляти туристів у космос вже в 2021 році
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

SpaceX і приватна американська компанія Space Adventures підписали угоду про запуск космічних туристів на кораблях Crew Dragon.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє Alpha Centauri.

Відомо, що польоти тривалістю до тижня проходитимуть на орбіті в 2-3 рази вище за ту,  де знаходиться МКС – вони повинні бути схожі на Gemini 11 (а в рамках цієї місії корабель знаходився на орбіті з апогеєм 1368 км).

Також повідомляється, що перші польоти заплановані на кінець 2021 — середину 2022.

Одночасно з цим в Twitter компанії повідомляється, що в першому польоті візьмуть участь чотири людини. Вони вийдуть у космос на кораблі Crew Dragon, але зістиковуватися з МКС не будуть – знаходитимуться у вільному польоті на орбіті. Скільки коштуватиме такий політ у космос не повідомляється.

“Ця історична місія стане черговим кроком на шляху до того, щоб зробити космічні польоти можливими для людей, які мріють про це. Ми раді працювати з командою Space Adventures над цією місією”, – зазначила президент SpaceX Гвін Шотвелл.

Alpha Centauri нагадує, що Space Adventures вже встигла звозити в космос 8 космічних туристів на російських «Союзах», у тому числі першого туриста Денніса Тіто і першу туристку, Ануше Ансарі (у 2001-му і 2006-му роках відповідно).

SpaceX почне відправляти туристів у космос вже в 2021 році

Одночасно з цим пілотовані польоти Crew Dragon до Міжнародної космічної станції з американськими екіпажами повинні стартувати цієї весни. Перший запуск очікується 7 травня.

Японський мільярдер Юсаку Маедзава шукає супутницю для спільного польоту до Місяця. Зазначимо, Юсаку Маедзава буде першим пасажиром туристичної поїздки на Місяць, яку організовує компанія Ілона Маска SpaceX. Весь політ займе близько тижня. Маедзава шукає супутницю до 2023 року, коли має відбутися космічна подорож.

Джерело: Народна Правда