У Кремлі розповіли про подальшу долю Суркова

Владислав Сурков був звільнений з посади 18 лютого, формулювання «у зв'язку з переходом на іншу роботу» в указі немає

У Кремлі розповіли про подальшу долю Суркова
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Владислав Сурков напередодні був звільнений з посади помічника президента Росії. При Путіні Сурков працював на “українському напрямку” і був безпосереднім куратором проросійських бойовиків на Донбасі. Завдяки багаторічному досвіду, Сурков знайде собі застосування, так вважає прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА”, посилаючись на “Ведомости“.

Loading...

Путін і Сурков зустрічалися, він був звільнений з посади за власним бажанням. Ніяких сумнівів немає, що багаторічний досвід і талант, без перебільшення талант, Суркова знайдуть своє застосування, підкреслив Пєсков.

У той же час, в Кремлі не змогли відповісти на питання, чи буде Сурков в держструктурах, проте додали: “його досвід може стати в нагоді не тільки на українському напрямку”.

Замість Суркова курирувати відносини з Україною буде, швидше за все, колишній віце-прем’єр, а тепер помічник президента Дмитро Козак, сказав Пєсков, але тут же додав, що акта про зміну розподілу обов’язків в адміністрації президента ще не бачили.

Владислав Сурков був звільнений від посади 18 лютого. Сурков прийшов в Кремль в кінці 1990-х років. До грудня 2011 року займався внутрішньою політикою Росії. З 2014 року він відповідав за політику Росії з питань відносин з Україною, Абхазією і Південною Осетією.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...