У Китаї почався бунт через спалах коронавірусу

У китайській провінції Хубей влада заборонила місцевим жителям виходити з дому і використовувати власний транспорт

У Китаї почався бунт через спалах коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Станом на ранок 19 лютого, коронавірус Covid-19 забрав життя 2 тисяч 12 тисяч осіб, діагноз підтвердили вже 75 199 випадках, одужати вдалося 14 689 хворим – у епіцентрі епідемії китайській провінції Хубей влада заборонила місцевим жителям виходити з дому і використовувати власний транспорт.

Люди влаштовують бунти, відео протестів на вулицях опубліковано в Telegram-каналі “Китайская угроза”.

“У провінції Хубей – епіцентрі епідемії, жителі втомилися від жорстких заходів по ізоляції. Якщо в містах ще вдається підтримувати порядок, то в сільській місцевості народ починає активний опір владі”, – йдеться в підписі до відео.

Нагадаємо, в Ухані помер вже другий відомий лікар. 18 лютого від коронавіруса Covid-19 помер директор найбільшої лікарні — Лю Чжімінь.

Нагадаємо також, раніше повідомлялося про смерть китайського лікаря Лі Веньляна, який, всупереч забороні влади, заявив про коронавірус.

Японія має намір у рамках боротьби зі спалахом коронавірусу випробувати препарати від ВІЛ (вірус імунодефіциту людини). Таким чином, японські лікарі вирішили перевірити повідомлення Таїланду про ефективність даних ліків при лікуванні коронавірусу. Зазначається, що уряд планує виділити близько $3,2 млн на клінічні випробування.

Джерело: Народна Правда