Бунт в Нових Санжарах: місцеві жителі виставили ультиматум Зеленському

Україна - єдина країна, яка так зустріла своїх громадян. У деяких країнах людям дозволили домашній карантин і місцеві жителі не влаштовували бунтів

Бунт в Нових Санжарах: місцеві жителі виставили ультиматум Зеленському
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Усіх евакуйованих з Уханя людей, а також екіпаж літака, що 20 лютого прибули в Україну, спеціальним транспортом везуть в медичний центр Національної гвардії в Нові Санжари.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, одночасно з цим місцеві мешканці продовжують акцію протесту.

Раніше Полтавська ОДА спробувала заспокоїти жителів повідомивши, що евакуйовані громадяни будуть жити в закритому медцентрі, який буде повністю ізольований і переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Але це не допомогло, люди заблокували центральний міст через річку Ворскла.

“Одна з місцевих мешканок каже, що люди пропустять транспорт тільки, якщо Володимир Зеленський поселить поряд з санаторієм власних дітей”, – цитує “РБК-Україна” місцеве видання “Полтавщина”.

У Нові Санжари приїхав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, він зустрівся з протестувальниками і спробував запевнити, що симптомів коронавірусу у евакуйованих немає.

Одночасно з цим у Кабміні повідомляють, що весь персонал медустанови “Нові Санжари” вивезений з об’єкта і не буде контактувати з евакуйованими.

Також повідомляється, що після 14-денного карантину всі, хто не матиме симптомів хвороби, повернуться додому. Якщо у когось буде виявлений коронавірус, термін перебування інших евакуйованих триватиме ще 14 днів.

Протести проти прибуття евакуйованих з Китаю. НАЖИВО

В'їзд у Нові Санжари перекрили місцеві жителі. Вони протестують проти розміщення у них евакуйованих з Китаю українців.

Gepostet von PTV Полтавське Телебачення am Mittwoch, 19. Februar 2020

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу ситуації, яка склалася навколо борту з Китаю.  За його словами, українці демонструють не найкращий бік характеру: “Коли Франція евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст, реакція у жителів цього міста була одна: вони дбали про життя і здоров’я своїх співгромадян, співчували тим, хто опинився у складній ситуації. Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку і доставив громадянина Казахстану, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки, всі дякували і раділи, що людина нарешті вдома”.

Джерело: Народна Правда