Літак з Уханя приземлився у Харкові: перші кадри

Харків тільки транзитний пункт

Літак з Уханя приземлився у Харкові: перші кадри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Літак з українцями та іноземцями, яких евакуювали з Уханя, вже приземлився в Харкові.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, зараз фахівці перевіряють стан членів екіпажу і пасажирів.

На території санітарної смуги (пасажирів не будуть проводити через термінали) евакуйовані пройдуть митний контроль. Після цього людей направлять на карантин в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області.

Перші кадри з харківського аеропорту

Літак з Уханя приземлився у Харкові: перші кадри

Літак з Уханя приземлився у Харкові: перші кадри

Одночасно з цим, Міністерство охорони здоров’я вже повідомляє, що у членів екіпажу і пасажирів літака немає симптомів гострих респіраторних захворювань. Разом з тим, вони потребують підтримки і розуміння:

“Психоемоційний стан всіх пасажирів в нормі. Але вони все ще потребують підтримки і розуміння з боку співгромадян”.

Як повідомлялося раніше, у Полтавській області з місцевими жителями проводять роз’яснювальну роботу. Спікер Нацполиции Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив, що поліція провела роз’яснювальну роботу з 12 найбільш агресивними протестувальниками. Разом з тим, затриманих немає.

“Зараз триває переговорний процес. Працівники поліції закликають людей не вдаватися до силових протистоянь. Акція протесту триває, люди знаходяться на вулиці. Вночі до ранку там перебувало всього 80 чоловік. Зараз там кілька сотень людей”.

Одночасно з цим міністр МВС Арсен Аваков заявив, що Україна зробила все, щоб громадяни були захищені від потенційних загроз:

«Звертаюся до місцевих жителів, не потрібно панікувати і вірити фейкам. Ми зробили все, щоб наші громадяни були захищені від потенційних загроз. Я радий повідомити, що всі на борту літаку здорові, добре себе почувають, але трохи заморені”.

Джерело: Народна Правда